LOTERIA DE NADAL

Un altra cop, l’A.VV. NUCLI ANTIC vol repartir bona sort entre els socis, els veïns del barri i del poble. Ja tenim loteria de Nadal, pel sorteig del dia 22 de desembre, de l’Associació de Veïns. Com és habitual en totes les loteries, el preu d’una butlleta és de 3 euros i es juguen 2,50 euros.

El número amb el que esperem poder repartir sort és el

81.637

Si vols recollir les teves butlletes t’esperem al nostre despatx de l’Hotel d’Entitats per les tardes.

Quant a nucliantic

La nostra associació de veïns té els seus orígens un 24 de desembre de 1.990. Un grup de persones van decidir constituir la nostra associació de veïns i es van marcar unes fites de treball:  Col·laborà amb els poders públics per millorar els serveis del barri.  Promoure la celebració de festes i actes culturals per als seus associats.  Preservar els interessos dels veïns i petits negocis del nostre barri. Les persones que van arrancar aquesta aventura, fa uns 16 anys aproximadament, van ser: En Josep Antoni Puig i Rovira, en Ramón Ribas i Forgas, en Jordi Gili i Farrés, na Irene Pallarés, en José Antonio Florencio i Diañez i en Josep Mª Sardà i Boixadera. Abans de que aquest bloc entrés al món internauta, vam poder treballar sota les directrius de la única dona fundadora de la nostra associació: la nostra ex-presidenta na Irene Pallarés. Ella va saber engrescar a les persones que avui estem lluitant amb il·lusió per seguir mantenint viu l\'esperit d\'aquell 24 de desembre del 1.990.
Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Una comentari en l'entrada: LOTERIA DE NADAL

  1. * Peix del Mar,va dir: no pots veure les meves llàgrimes …

Els comentaris estan tancats.