ASSEMBLEA GENERAL DE L’ASSOCIACIÓ DE VEÏNS

Benvolgut/da Soci /a:

El proper dia 23 d’Octubre del 2008, a les 19,00 hores, en primera convicatoria, et convoquem a l’ASSEMBLEA GENERAL que farem a la SALA D’ACTES DE L’HOTEL D’ENTITATS d’El Prat de Llobregat (C/Lo Gaiter del Llobregat, 31) amb el següent

ORDRE DEL DIA

> Estat de Comptes

>Tema ADIF, METRO L-9 i Autobusos 65 i 165

>Pas Estació Renfe – C/ Ferrocarril

>"Pilones" a Isidre Nonell i a Maurici Vilomara

>Queixes del Col.legi Joan Maragall

>Activitats (Pachwork – Manualitats)

>Dimissió del Secretari

>Precs i Preguntes

NO HI FALTIS !! ENS INTERESSA LA TEVA OPINIÓ !!

La Junta.

Quant a nucliantic

La nostra associació de veïns té els seus orígens un 24 de desembre de 1.990. Un grup de persones van decidir constituir la nostra associació de veïns i es van marcar unes fites de treball:  Col·laborà amb els poders públics per millorar els serveis del barri.  Promoure la celebració de festes i actes culturals per als seus associats.  Preservar els interessos dels veïns i petits negocis del nostre barri. Les persones que van arrancar aquesta aventura, fa uns 16 anys aproximadament, van ser: En Josep Antoni Puig i Rovira, en Ramón Ribas i Forgas, en Jordi Gili i Farrés, na Irene Pallarés, en José Antonio Florencio i Diañez i en Josep Mª Sardà i Boixadera. Abans de que aquest bloc entrés al món internauta, vam poder treballar sota les directrius de la única dona fundadora de la nostra associació: la nostra ex-presidenta na Irene Pallarés. Ella va saber engrescar a les persones que avui estem lluitant amb il·lusió per seguir mantenint viu l\'esperit d\'aquell 24 de desembre del 1.990.
Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.